Daję Słowo! Gabinet Logopedyczny

Inne /
Worcella 6/3, 31-154, Kraków

terapia dzieci terapia dorosłych

Serdecznie zapraszam do nowo otwartych specjalistycznych gabinetów logopedycznych Daję Słowo! mieszczących się 40m od Galerii Krakowskiej. Ceny konkurencyjne, terapia poprzez zabawę - specjalnie dla małych dzieci, niwelowanie wad wymowy, terapia zaburzeń rozwojowych, terapia dysleksji, wczesna nauka czytania, rehabilitacja mowy dorosłych osób z afazją. Diagnozujemy już dzieci 2,5 letnie, aby ułatwić im start w życiu :) Wolne terminy! Logopedzi dostosują się do proponowanych godzin spotkań.

Adres firmy: http://www.abcprzedszkola.pl/firmy/10/Daję-Słowo-Gabinet-Logopedyczny