Sklep O La La

Odzieć i obuwie /
Plac Kościuszki 23, 34-100, Wadowice

Szukasz wyjątkowego ubranka dla swojego dziecka? Nie wiesz w co ubrać swojego maluszka na uroczystości w przedszkolu czy szkole? Nie przejmuj się, jesteś w dobrym miejscu. Pragniemy Ci przedstawić bogatą i niecodzienną ofertę ubranek dla dzieci i nastolatków. Sklep O La La to miejsce, gdzie rodzice znajdują wyjątkowe i kolorowe ubranka dla swoich młodszych, jak i tych starszych pociech. Polecamy szorty i sukienki dla małej dziewczynki oraz koszule i eleganckie szorty dla nastoletniego chłopca. W naszej ofercie z ciuchami znajdują się również buty chłopięce i dziewczęce firmy Primigi. Oferujemy również ubrania dziecięce firm takich, jak Mayoral, Jamiks czy Boboli. Życzymy udanych zakupów.

Adres firmy: http://www.abcprzedszkola.pl/firmy/106/Sklep-O-La-La