Centrum Aktywności Dziecięcej "Przedszkolaczek"

Inne / Meble dziecięce /
ul. Piastowska 1c, 38-500, Sanok

Centrum Aktywności Dziecięcej "Przedszkolaczek" w Sanoku jest odpowiednim miejscem dla Twojego dziecka jeśli chcesz zapewnić mu dobrą opiekę podczas Twojej nieobecności oraz tak upragniony przez dzieci kontakt z rówieśnikami. Nasza młoda i wykształcona kadra oferuje Państwa pociechom rodzinną, pełną ciepła i opiekuńczości atmosferę, w której każde dziecko jest traktowane indywidualnie. Stwarzane przez nas warunki pomagają dzieciom szybko i bez stresu zaadoptować się w nowym otoczeniu i przez cały czas czuć się bezpiecznie. Metody pracy są dostosowane do indywidualnego tempa rozwoju dziecka, jego zainteresowań i predyspozycji. Zapewniamy dzieciom wszechstronny rozwój w atmosferze szacunku, akceptacji i bezpieczeństwa. Uczymy dzieci wrażliwości na drugiego człowieka, wiary we własne siły, umiejętności współżycia z ludźmi i w zgodzie z naturą.

Adres firmy: http://www.abcprzedszkola.pl/firmy/12/Centrum-Aktywności-Dziecięcej-Przedszkolaczek