"Ogród Dzieci" punkt przedszkolny

Inne /
Popiełuszki 16, 01-590, warszawa

7.30 - 17.30

Program przedszkola oparty jest na metodzie komunikacji Nonviolent Communication (NVC) zwanej „językiem serca”, sformułowanej przez Marshalla B. Rosenberga. NVC wyklucza kary i nagrody, oraz izolowanie dziecka przeżywającego trudne emocje (nie ma karnych krzesełek!). Nie chcemy manipulować dziećmi ani zmuszać ich do tego, czego my chcemy, zanim one same nie będą na to gotowe i zanim nie będą robić tego z radością. Każdego dnia przekonujemy się, że dzieci doświadczające uwagi i zrozumienia ze strony innych, uczą się szacunku dla samych siebie i zaufania dla ludzi, a także chętnie podejmują z nami współpracę. Zapraszamy!

Adres firmy: http://www.abcprzedszkola.pl/firmy/13/Ogród-Dzieci-punkt-przedszkolny