Browar Prost

Restauracje / Catering /
Paprotna 4, 51-117, Wrocław

Kompleksowa organizacja różnych imprez, takich jak: urodziny dla najmłodszych, chrzciny, komunie, 18-stki, wesela czy imprezy tematyczne.
12:00 - 20:00
15:00 - 22:00
12:00 - 00:00

Browar Prost jest restauracyjnym browarem zajmującym się organizacją różnych imprez, między innymi chrzcin, komunii czy urodzin dla dzieci. Duże doświadczenie jest naszym ogromnym atutem na tle innych firm, bowiem od lat pomagamy rodzicom zaplanować każdy detal przyjęcia. Nasza restauracja posiada kilka sal, dobieranych w zależności od ilości osób - mniejsze salki na kilkanaście osób oraz dużą salę mieszczącą kilkadziesiąt osób. Kuchnia restauracji jest znakomicie wyposażona, a kucharze przygotują posiłki wedle różnych smaków, także wegetariańskie i bezglutenowe. W naszym menu jest specjalne miejsce na “menu dla najmłodszych”, natomiast jesteśmy elastyczni i skłonni skomponować indywidualne menu po wcześniejszym uzgodnieniu. Nasza ekipa pozostaje otwarta na propozycje zabaw dla dzieci, ale jesteśmy również skłonni zorganizować całą imprezę. Posiadamy materiały do zabaw, jak np. piłki do grania, dekoracje, zabawki, sprzęt multimedialny, a także kontakty do DJa, fotobudki czy animatorów. Oprócz tego na zewnątrz lokalu znajduje się ogródek, gdzie istnieje możliwość zorganizowania potraw z grilla. W Proście będziesz pewien, że Twoja pociecha spędzi wyjątkowy, kreatywny i bezpieczny dzień. Zapraszamy serdecznie!

Adres firmy: http://www.abcprzedszkola.pl/firmy/156/Browar-Prost