ProPrzeprowadzki - tanie przeprowadzki w Krakowie

Inne /
ul. Okólna 13/118 , 30-669, Kraków

przeprowadzki prywatne, biur, instytucji, studentów przeprowadzki międzymiastowe, przeprowadzki zagraniczne

Szukasz taniej firmy przeprowadzkowej z Krakowa? Zapraszamy do kontaktu z firmą transportową ProPrzeprowadzki. Oferujemy kompleksowe przeprowadzki domów, mieszkań, studentów, firm, biur i obiektów użyteczności publicznej. Świadczymy zarówno przeprowadzki międzymiastowe, jak i zagraniczne. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji wielu zleceń wiemy na co zwrócić uwagę oraz jak zaplanować kompleksową przeprowadzkę. Zajmujemy się opróżnianiem piwnic, strychów, mieszkań, utylizacją niepotrzebnych mebli, niszczeniem dokumentów. Tanie przeprowadzki w Krakowie to tylko z nami.

Adres firmy: http://www.abcprzedszkola.pl/firmy/157/ProPrzeprowadzki---tanie-przeprowadzki-w-Krakowie