Any Shape

Place zabaw - wykonawstwo / Meble dziecięce /
Wróblewskiego 33, 15-684, Białystok

10 - 16

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, wśród której mogą Państwo znaleźć chociażby meble, zabawki edukacyjne, place zabaw i inne niezwykłe produkty. Oferta nasza skierowana jest do przedszkoli, szkół, gabinetów i ośrodków. Wszystkie projekty wykonywane są z najwyższej jakości drewna. Drewno jest materiałem z natury ciepłym i wnoszącym odpowiednią atmosferę. Wszystkie nasze produkty są ekologiczne, wszystkie zabezpieczone nietoksycznymi lakierami. Z doświadczenia wiemy, że dzieci (i nie tylko) są zachwycone naszymi produktami. Nasze wyroby: - place zabaw - meble, urządzenia do sal, świetlic, pracowni - meble, urządzenia do do sal rehabilitacyjnych - zabawki rehabilitacyjne - krzesła rehabilitacyjne - pomoce i zabawki dydaktyczne - wyposażenia domów dziecka, ośrodków, internatów - wyposażenie pokoi stałego pobytu, DPS, - wyposażenie gabinetów logopedycznych oraz psychologicznych - wyposażenie domów prywatnych - sprzęt, urządzenia, pomoce, zabawki dla osób niewidzących - inne, dowolne wyroby z drewna! Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu praktycznie 24/7!

Adres firmy: http://www.abcprzedszkola.pl/firmy/17/Any-Shape