Kreatywna Strefa

Meble dziecięce / Wyposażenie wnętrz /
Krótka 5, 19-335, Prostki

07:00 - 15:00

Powstaliśmy z myślą o żłobkach, przedszkolach i bawialniach. Zajmujemy się produkcją zabawek edukacyjnych, pomocy dydaktycznych, a także zestawów kształtek piankowych, basenów z piłeczkami. Produkty tworzone są z ekologicznych oraz antyalergicznych materiałów, które posiadają certyfikaty oraz spełniają normy europejskie o niepalności materiałów EN 1021-1 i 2. Wszystkie produkty z naszej oferty wytwarzamy samodzielnie. W naszej ofercie znajdą Państwo także wysokiej jakości koszulki z dowolnie wybranym nadrukiem lub ręcznie malowane!

Adres firmy: http://www.abcprzedszkola.pl/firmy/20/Kreatywna-Strefa