BUMIK Paulina Lech

Zabawki /
Żurada 28, 32-300, Olkusz

Sklep internetowy Bumik.eu to idealna propozycja dla wszystkich rodziców i ich dzieci. Ten wyjątkowy sklep zabawkowy posiada w swojej ofercie produkty bezpieczne, oryginalne i niezwykle pomysłowe. U nas znajdziesz wszelkiego rodzaju zabawki dla niemowląt, zabawki markowe zabawki ekologiczne, zabawki skandynawskie, zabawki ebulobo, zabawki boon, zabawki do kąpieli dla dzieci a także innego rodzaju akcesoria, wśród których warto wymienić chociażby: akcesoria la millou, talerzyki i miseczki dla dzieci, drewniane krzesełka do karmienia, rowerki biegowe dla dzieci, leżaczki dla dzieci, zabezpieczenia schodów i mebli przed dziećmi, skrzynie na zabawki oraz otulacze bambusowe. Jeśli poszukujesz takiego produktu, jak pieluszki muślinowe, leżaczek babybjorn, wanienka i ekspres do mleka beaba bądź świetny lunchbox dla dzieci – zajrzyj na naszą stronę internetową i złóż zamówienie już dzisiaj.

Adres firmy: http://www.abcprzedszkola.pl/firmy/46/BUMIK-Paulina-Lech