VINCI DECOR

Usługi budowlane i remontowe / Wyposażenie wnętrz /
Na Błonie 11, 30-147, Kraków
603-563-573

Firma Vinci Decor swoim klientom pomaga w pomnażaniu zysków oraz ilości klientów za pomocą dekoracji powierzchni. PROJEKT BEZPŁATNY!
nieczynne -
9:00 - 19:00

Firma Vinci Decor swoim klientom pomaga w pomnażaniu zysków oraz ilości klientów za pomocą dekoracji powierzchni. Dla różnych działalności posiadamy indywidualnie dobierane propozycje zagospodarowania powierzchni. Dla przedszkoli oferujemy specjalne rozwiązania, które mają bezpośrednie przełożenie na rozwój intelektualny dzieci. Jednocześnie powoduje to wzrost klientów danego przedszkola. Wykonujemy również realizacje pokoi dziecięcych w prywatnych domach oraz mieszkaniach. Posiadamy pakiety zniżkowe oraz okresowe kampanie tj kampania "Piękny Świat - Piękny Umysł" której główną cechą jest zniżka 30%. Więcej aktualnych informacji pod telefonem. Techniki i zakres usług Vinci Decor 1. Artystyczne malowanie ścian 2. Artystyczne przedmiotów 3. Tworzenie wszelkich ozdób ściennych z różnych miękkich i twardych materiałów. 4. Wszelkie stiuki, mozaiki itp. 5. Repliki wszystkich dzieł. Od Van Gogh do Picassa. Również tematyki religijne. 6. Renowacje fresków (np. prace w najsłynniejszym krakowskim kościele Mariackim na Rynku Głównym) 7.Techniki aerografem. PROJEKT BEZPŁATNY Zapraszamy!!

Adres firmy: http://www.abcprzedszkola.pl/firmy/5/VINCI-DECOR