JaJunior.pl

Usługi komputerowe / internet / Finanse i księgowość /
Kręta 20a, 62-052, Rosnówko

Korzyści wynikające z wdrożenia systemu JaJunior w placówce: Optymalizacja nakładu pracy intendenta przy rejestracji godzin pobytu. Czynności te wykonują rodzice przyprowadzający dzieci, rejestrując samodzielnie przyjście i wyjście za pomocą karty zbliżeniowej i czytnika. Mniejszy nakład pracy przedszkola przy kontroli zamówień. Rodzic samodzielnie zgłosi przyszłą nieobecność w aplikacji mobilnej lub na stronie www, a system odpowiednio zredukuje np. ilość posiłków na dany dzień. Uspawnienie pracy przedszkola przy rozliczaniu należności. System automatycznie wyliczy należność oraz umożliwi rodzicowi dokonanie płatności online. Jednocześnie automatycznie zarejestruje dokonaną płatność nawet w przypadku gdy rodzic wpłaci należność bezpośrednio na konto przedszkola. Pozostałe korzyści zastosowania systemu JaJunior: Mniejszy nakład pracy przedszkola przy kontakcie z rodzicami. Rodzic dobrze poinformowany, ze stałym dostępem do aktualności przedszkolnych, będzie w mniejszym stopniu angażował pracowników placówki. W ramach systemu przedszkole uzyskuje trzy główne kanały komunikacji z rodzicami: 1. Komunikator (wiadomości wysyłane pomiędzy rodzicami, a przedszkolem) z poziomu strony www oraz aplikacji mobilnej; 2. Aktualności wyświetlanych w terminalu w przedszkolu, na stronie www oraz w aplikacji mobilnej; 3. SMS wysyłany do wybranych lub wszystkich rodziców.
8.00 - 18.00

System JaJunior.pl to: • Rejestracja obecności za pomocą czytnika i specjalnych kart zbliżeniowych. • Kompleksowa obsługa rozliczeń opłat za posiłki i pobyt dziecka w przedszkolu. • W pełni funkcjonalna strona www przedszkola: galeria, jadłospis, aktualności, kalendarz, dowolna liczba podstron. • Aplikacje mobilne wspomagające stały kontakt rodzica z przedszkolem. • Wirtualna integracja kalendarza rodzica z informacjami z przedszkola. • Powiadomienia SMS dostarczane przez przedszkole bezpośrednio do rodziców. • Bez instalowania oprogramowania na komputerze w przedszkolu. Całość dostępna po zalogowaniu na stronie JaJunior.pl

Adres firmy: http://www.abcprzedszkola.pl/firmy/80/JaJuniorpl