Chromatic Studio

Fotografia i filmowanie /
- -, 61-164, Poznań

Reportaż fotograficzny z dnia grupy przedszkolnej to alternatywa dla tradycyjnych portretów przedszkolaków i fotografii grupowych. Nasza oferta ich nie pomija, robimy to jednak w bardziej swobodny i dużo ciekawszy sposób. Nasze zdjęcia skupiają się na reportażu. Zdjęcia dla grupy wykonujemy w ciągu jednego dnia, towarzysząc dzieciom przez kilka godzin. W tym czasie mamy okazję wykonać wiele zdjęć każdemu z przedszkolaków w czasie zabaw, a także podczas zajęć.

Fotografią zajmujemy się od wielu lat. Chromatic Studio powstało na bazie doświadczeń i umiejętności zbieranych przez długi czas.

Adres firmy: http://www.abcprzedszkola.pl/firmy/9/Chromatic-Studio